Beste jongens en meisjes,  

Wij gaan weer palmpasenstokken maken en vinden het leuk als jij ook meedoet!

In de pastorie van de Cunerakerk gaan we ze maken;

zaterdag  23 maart   ochtend of middag  ( geef je voorkeur door)

Tijdens de gezinsviering  in de Cunerakerk in Nibbixwoud  zondagmorgen 24 maart  van 10.00 uur  zullen jullie dan met de stok kunnen lopen door de kerk. De gezinsviering zal in het teken staan van Palmpasen.

Vooraf aan de viering gaan jullie in optocht naar de Cunerakerk met je palmpasenstok.

Weet je al voor wie je hem gaat maken?  Het is heel leuk om hem te brengen naar iemand die je goed kent. Misschien ken je iemand die ziek, bejaard of verdrietig is en deze verrassing goed kan gebruiken.

Geef je dus zo snel mogelijk op zodat we weten hoeveel stokken we moeten klaarmaken.

Ook je zusje of broertje mag natuurlijk ook een stok maken

Uiterlijk  17 maart  willen we je opgave binnen hebben i.v.m. de inkopen!

Opgave bij Monie Vertelman

monievertelman@gmail.com

0229-573471