Zaterdag 13 september in Wognum en zondag 14 september in Nibbixwoud

Zoals voorgaande jaren is er ook dit jaar aandacht geschonken aan wat we voorheen Ziekenzondag noemden, maar nu onder de naam Aandachtzondag. Dit is een samenwerking tussen de parochies  Wognum en Nibbixwoud. De voorbereiding hiervoor wordt gedaan door afgevaardigden van de Emmaus parochie, Bezoekgroep Nibbixwoud en Wognum, Zonnebloem Nibbixwoud en Wognum/Zuidermeer, Het Triduum en PCI Wognum/Nibbixwoud.

In de week voor de viering zijn er in Wognum en Nibbixwoud plantjes rondgedeeld bij totaal 300 mensen. De lijsten van te bezoeken adressen die aandacht verdienen worden op elkaar afgestemd om zodoende  te proberen niemand te vergeten.   

Op zaterdagavond 13 september was de viering in Wognum. Hans van Engen ging voor met mooi gekozen teksten en verkondiging. Het koor Samen uit Spierdijk heeft prachtig gezongen. Een hele mooie viering omtrent het thema ‘AANDACHT VOOR ELKAAR’. Iedereen heeft immers aandacht nodig.

Namens  Emmausparochie/Hieronumuskerk willen wij alle vrijwilligers die de plantjes hebben rondgebracht heel erg bedanken. Heel veel dank voor Hans van Engen die met de werkgroep de viering heeft samengesteld. Hans heeft jarenlang zelf de algehele voorbereiding voor de Aandachtzondag en de bezoekgroep begeleid. Heel jammer dat hij nu met de werkzaamheden is gestopt. Zoveel inzet en enthousiasme. Gelukkig gaat hij door als voorganger. Ook Angelique bedankt voor de bemiddeling dat het koor Samen heeft gezongen. 

Tiny Hetsen

Gedicht

Nooit de moed opgeven
Ook al is het soms zwaar
De kracht om verder te leven
Zeker met en voor elkaar!

’t Is soms zo weinig
wat een medemens te bieden heeft
Men kan slechts laten blijken
dat men met de ander meeleeft

In de drukte van het dagelijks leven
Vergeten we wel eens stil te staan
Het zijn de kleine dingen je gegeven
Die je helpen om weer verder te gaan