AANKONDIGING

                 VRIJDAG 5 EN ZATERDAG 6 APRIL 2024

Dit jaar zal  het Triduüm voor de vijftigste keer in de RK Kerk van Wognum plaatsvinden. Volgens traditie in de week na Pasen op vrijdag 5 april en zaterdag 6 april 2024. Eigenlijk hadden we dit jubileum al eerder kunnen vieren, maar door Corona is er 3 jaar geen Triduüm geweest. 

Pastor Alvaro Rodriguez Luque en Pastor Bert Glorie zullen deze dagen de vieringen doen en verder zijn we druk bezig met de voorbereidingen om met de gasten en vrijwilligers een heel mooi Gouden Jubileum te vieren.

Vaak wordt er gezegd dat het Triduüm voor zieke mensen is, maar bij ons is iedereen die deze ontmoetingsdagen en gezelligheid wil meemaken van harte welkom.

Vorig jaar hadden we buiten verwachting veel gasten. Wij hopen natuurlijk dat dit ook nu weer gaat lukken.

Verdere informatie volgt later.

Comité Triduüm Wognum – voor info Tel.06-53403655

Tiny Hetsen  

Margreth van Tol   

Corry Bakker

Anneke Kamp