Het is bijna Pasen. De week voor Pasen – op Palmzondag 2 april – vieren we dat Jezus naar ons komt. De Familiezondag op 2 april is een feestelijke editie. Palmpasen is een feest dat we graag met velen vieren. Ook u bent van harte uitgenodigd. De Familiezondagen vinden plaats in de Hiëronymuskerk te Wognum (Kerkweg 1). Op 2 april begint de viering van Palmpasen echter om 10.00 uur op het plein voor de Albert Heijn in Wognum (Kerkstraat 15). Na zegening van palmtakken en de versierde palmpaasstokken gaan we begeleid door de fanfare in een feestelijke optocht naar de Hieronymuskerk in Wognum. U bent hierbij van harte welkom, maar kunt ook rond 10.00 uur in de Hieronymuskerk ontvangen worden. Daar vervolgen we na de optocht met de eucharistieviering. Aansluitend is er volop ruimte voor ontmoeting tijdens de koffie, het werken in groepen en de lunch. Tijdens de Familiezondagen kunnen mensen van alle leeftijden, ook degenen die de kerk al lang niet meer bezocht hebben, op een toegankelijke manier groeien in geloof en liefde. Iedereen is welkom; alleen, samen met (kleine) kinderen, jong of juist op leeftijd. Er is voor verschillende leeftijden een passend programma. Ik vier graag samen met u het feest van Palmpasen op zondag 2 april in Wognum! Met vriendelijk groeten, Namens de werkgroep Familiezondag, Pastoor Álvaro