Onder het thema “Een andere kijk” vierden we op zaterdagavond 18 februari een bijzondere Carnavalsviering in de Hieronymuskerk. Je vraagt je wel een af, is het nog wel van deze tijd om op zaterdagavond in  het Carnavalsweekend een viering te houden? Het antwoord hierop is : volmondig ja! Zoveel mensen in de kerk! Zoveel jongeren! Trudy Breeuwsma als voorganger had samen met het koor Legacy, mooie teksten en liedjes uitgezocht. De hele Carnavalsvereniging de Krotenkokers waren onder aanvoering van Prins Delicieux aanwezig en genoten net als de in grote getalen gekomen bezoekers  ( de kerk zat in de huidige opstelling vol!) van deze prachtige vrolijke, maar vooral ook inhoudelijk  mooie viering! De Prins haalde in zijn speech de preek op de eerste Kerstdag van Pastor Alvaro aan, en gaf daarmee ook een andere kijk op samen kerk zijn. Onze parochiegemeenschap was ook vereerd met het ridderschap van Karin Rood!. Zij kreeg voor haar vele werk in onze kerkgemeenschap( secretariaat, avondwake, kosterschap, uitvaarten, administratie kerkhof) in het Gemeentehuis door de Prins een penning met het Ridderschap aangeboden. Zeer verdiend. Ook was het bijzonder het koor Legacy weer in ons midden te hebben. Kortom: een mooie viering die zeker jaarlijks voor herhaling vatbaar is.

Hans van Engen