We hebben al 3 jaar geen Triduüm gehad vanwege de Corona.

Het zou 2 jaar geleden eigenlijk de 50e keer geweest zijn. Omdat dit jaarlijks gebeuren voor de gasten en vrijwilligers altijd zo mooi was, zijn wij van plan om het Triduüm dit jaar wel door te laten gaan.

Op 19 januari hebben we een bespreking met de contactpersonen van alle parochies om met hun te bespreken of zij de gasten weer willen vragen. Vanwege Corona is het voor hun ook 3 jaar geleden. Laten we hopen dat er gasten zijn die willen komen, want dat is toch het belangrijkste.

Voor de vrijwilligers ook alvast de mededeling dat wij er naar streven om de dagen op vrijdag 14 en zaterdag 15 april te houden. De nieuwe toiletgroep zit al 3 jaar op ons te wachten. Deze zijn door vrijwilligers ook speciaal voor het Triduüm gemaakt en daar willen we graag gebruik van maken na al die jaren van improvisatie.

In Walhalla en volgende Verbinding zullen verdere berichten over de voortgang melden.

Comité Triduüm Wognum

Tiny Hetsen  

Margreth van Tol   

Corry Bakker

Anneke Kamp