Wat hebben we weer een mooie Kerstperiode gehad het afgelopen jaar. Het was weer als van ouds! We begonnen met vier kerstvieringen voor de verschillende groepen van de Hieronymusschool. Interactief werd het Kerstverhaal verteld door de voorganger en de kinderen. Zij hadden allen zelf gemaakte kerstwensen meegebracht voor de Kerstbomen in de kerk. Veel kinderen wensten dat de oorlog in de Oekraine mag stoppen, maar ook werd er beterschap gewenst voor zieke familieleden. Zelfs werd gevraagd of een overleden Opa nog een keer het kerstfeest mocht meemaken met de familie!

De eerste Kerstnacht in Wognum had het thema: Veiligheid en Geborgenheid. Parallel werd het kerstverhaal door de voorganger voorgelezen en afgewisseld met een vluchtverhaal van een Oekrainse vrouw vanuit Marioepoel, gelezen door de Oekrainse Oksana Huisman -Volka. Er werd prachtig gezongen door het Parochiekoor. De tweede viering had als thema: Opzoek naar het Licht. Het Sylvidakoor zorgde voor prachtige gezangen. Op de eerste Kerstdag ging pastor Alvaro voor in de plechtige eucharistie. Het Mannenkoor uit Nibbixwoud verzorgde de zang. De kerk was weer mooi versierd door de bloemschikgroep. De Kerststalgroep had de kerststal weer neer gezet, de kosters hadden het zilverwerk gepoetst, alle lectoren en voorgangers hadden er veel werk van gemaakt. Met elkaar werd het een warme en  mooie Kerst in de Hieronymuskerk. Naast ruim 400 kinderen werden de drie vieringen door meer dan 600 mensen bezocht. De afsluitende Oudjaarsviering werd gezamenlijk met alle Emmausparochianen gevierd in de Cunera in Nibbixwoud. Daar viel ook de mooie Kerststallen tentoonstelling te bewonderen.