ZONDAGMIDDAG 11 december 2022  KERST ZING IN

CUNERAKERK  NIBBIXWOUD

AANVANG  13.30  TOT 16.30  UUR

Nu er weer de mogelijkheid is om in de kerken samen te zingen wil de Cunerakerk zijn deuren openstellen voor een Kerst Zing In. Het heeft een open karakter en er hoeven geen kaarten gereserveerd worden.  Wel zal er een bus bij de uitgang staan voor donaties, ook met QR code mogelijk, welke wij kunnen gebruiken om de kosten te dekken.

De meeste koren die al gebruikelijk in deze kerk zingen zijn aanwezig, maar ook koren uit de regio zullen van de partij zijn.

Alle koren zingen 4 liederen + 1 samenzang lied.

De indeling is als volgt:

13.30 uur         Cunerakoor       

13.50 uur         Avantikoor     

14.10 uur         Mannenkoor

14.30 uur         Salezikoor          

14.50 uur         PAUZE

15.05 uur        Memorykoor     

15.25 uur        Jubilatekoor 

 15.45 uur       Alvaro en jeugdkoortje

We zullen er een gezellig samenzijn met de gehele regio gemeenschap van maken en hopen de kerst stemming er alvast in te brengen met teksten en de nodige mooie kerstliederen tijdens de samenzang.  Ook zal er natuurlijk iets geschonken worden voor de inwendige mens.

Wij hebben er zin in om er dit jaar een geweldig kerstgebeuren van te maken!

Commissie Kerst Zing In

Pastor Alvaro, Piet Ettes, Marry Tessel, Marjo Bosch en Coby Schouten

Reacties:   pamettes@gmail.com