Zondag 13 november wordt in de Protestantse kerk van Wognum de oecumenische schoenendoosdienst gehouden.

Doe mee en tover een simpele schoenendoos om tot een kostbaar geschenk. Dat rode autootje, een setje kleurpotloden of mooie schriften, ze betekenen veel voor een kind in Afrika, Oost-Europa of in een vluchtelingenkamp. Versier de doos en doe er bijvoorbeeld ook een leuke kaart in. Voor meer informatie zie schoenendoosactie.nl.

De schoenendozen kunnen ingeleverd worden bij de Protestantse kerk op woensdag 9 november van 13 tot 16 uur of op vrijdag 11 november van 14 tot 15 uur bij de Hiëronymuskerk. En natuurlijk voorafgaand aan de dienst op 13 november.

Bij deze viering zijn jong en oud welkom. Muzikale medewerking verleent het Jubilatekoor, woorden worden gesproken door Ina Broekhuizen en Hans van Engen. De dienst begint om 10 uur.