Wat moet de tuin rond onze Hieronymuskerk en de begraafplaats zonder Arie Mol, dachten wij toen het bericht kwam dat Arie Mol aankondigde dat hij aan het eind van het jaar gaat stoppen op 87 jarige leeftijd met het werk voor onze prachtige tuin in Wognum? Het is genoeg geweest. Hij voelde zich altijd 67 jaar, tot die ene keer…….in twee weken tijd ben je ineens 87 jaar! Gelukkig had de Parochieraad een vooruitziende blik en had met hem de toekomst van de Begraafplaats besproken. Per 1 januari jl. hebben Gerard en Marijke Wittenberg deze taak overgenomen. Arie kon nog een poosje nagenieten in zijn rol als koffiezettende coördinator van de Tuingroep. Dit is ook zo’n taakgroep in onze kerkgemeenschap die gewoon elke week in verschillende ploegen gigantisch veel werk verzetten, net als verschillende andere vrijwillige taakgroepen zoals het secretariaat, de schoonmaakgroepen, kosters en noem ze allemaal maar op. Op deze manier vorm je met elkaar een gemeenschap! Een gemeenschap die om elkaar geeft, met elkaar deelt, en met elkaar, iedereen op eigen manier een steentje bijdraagt aan het geheel. Zou dit de bedoeling zijn van de boodschap uit het Evangelie? Wij zijn met zijn allen veel dank aan Arie en zijn tuinploeg verschuldigd en we hopen hem nog veel tegen te komen op al onze bijeenkomsten. O ja, wil het werk van Arie en zijn Tuinploeg zo mooi blijven voortbestaan, zijn nieuwe vrijwilligers zeer welkom!

Namens de Parochieraad: Hans van Engen