Het is bijna Pasen. Op zaterdag 9 april gaan we met een grote groep kinderen uit Wognum, Nibbixwoud, Zwaagdijk, Benningbroek en Hauwert palmpaasstokken maken. Om op zondag 10 april met iedereen het feest van Palmpasen te vieren.

Er zijn ook kinderen welke een palmpaasstok thuis gaan versieren. Ook deze kinderen nodigen wij uit om op 10 april te komen.

We beginnen zondag 10 april om 9.45 uur op het schoolplein van de Nicolaasschool en gaan samen in een feestelijke optocht naar de Cunerakerk in Nibbixwoud. Daar begint om 10.00 uur de gezinsviering. We vieren met Palmpasen dat Jezus naar ons komt. Hij heeft een groot hart en denkt altijd om andere mensen. De palmpaasstok geven de kinderen na afloop aan iemand die ze blij willen maken.

Iedereen is van harte welkom in de sfeervolle gezinsviering!

Mocht je nog vragen hebben contact dan:

monievertelman@gmail.com

0229-573471