Op zondag  23 januari 10.00 uur is de traditionele woord en gebedsdienst  in het kader van de week van de eenheid.  Uiteraard  gebeurt dit met in achtneming van de RIVM maatregelen. Door de grote ruimte is het mogelijk ± 150 mensen te ontvangen op 1,5 mtr. afstand. Verder tijdens het lopen mondkapje. De zang wordt verzorgd door een klein samengesteld koor van 10 mensen ook op afstand. Ondanks deze bijzondere omstandigheden kan dit een mooie waardevolle viering worden. Mede door het grotere verband met mensen vanuit Gemeente “Het Vierkant” Wognum – Benningbroek – Sijbekarspel  Gemeente THOMAS  Midwoud – Oostwoud – Twisk – Hauwert  Doopsgezinde Gemeente  Twisk  en de De Emmaüsparochie  Wognum – Nibbixwoud

De voorgangers  zijn  Mevr. Ina Broekhuizen – Slot  en de Hr. Cor Hoogland.

Het thema is “Licht in het duister”

In deze tijd met z’n korte dagen, en daarbij de somberheid van de pandemie, ervaren we het grote verschil van licht en duister. Maar bij een positieve instelling kunnen we altijd lichtpuntjes ontdekken.  We hebben u eerder al gevraagd lichtpuntjes op te schrijven, thuis of bij binnenkomst, maar doordat we zo weinig mogelijk bewegingen van mensen mogen hebben, is dit idee maar verlaten. Niettemin kunnen we toch voor onszelf op zoek gaan. Zo mag blijken wat licht in ons leven  betekent. Deze dienst is ook online te volgen via de website van de Emmaüsparochie , Hiëronymus,  klik live stream.

U bent van harte uitgenodigd voor deze bijzondere dienst.